O nás

Vlado Ruža a jeho predajňa Kawasaki v Malackách. 

Z okruhu do predajne

Toto vám prinesie život…  Keď sa prirodzeným vývojom dostanete z pretekárskeho okruhu za pult  motopredajne. Vlado Ruža, 6-násobný majster Slovenska,  je pre tých, čo majú radi okruhový šport už známy. Vy ostatní, pokiaľ ho nepoznáte ale ste motorkári, tak ho môžete spoznať,  pretože Vlado so svojou manželkou Jankou všetky pracovné dni  trávia práve v predajni s motorkami a príslušenstvom. .
Príjemná rodinná predajnička je nabitá motorkami a tovarom..  

Fungujeme už od roku 2008

Čo ponúkame.

Predejňa KawasakiMoto sa nachádza na Stupavskej ulici v Malackách.

Na ploche 150m2 nájdete kompletné zázemie pre zákazníkov a fanúškov  motocyklov a štvorkoliek. Sme zameraný hlavne na predaj a servis nových motocyklov Kawasaki ktorých sme oficiálnim dealerom.

Vädšinou máme na predajni 12-15 modelov, ktoré sú okamžite k odberu. Ale predávame plnú produktovú líniu vrátane skútrov. Kawasaki má výborný výber modelov, rôznych kategórií.

Leasing

Zabezpečujeme prefinancovanie motocyklov prostredníctvom ČSOB Leasingu, ktorý ponúka výborné  a prístupné podmienky pre úplne každého. Je zaujímavé, že až 90 % motocyklov predávame na leasing a to nielen pre právnické osoby, ale i bežných zákazníkov – nepodnikateľov. Každému kto sem príde to rád vysvetlím a tabuľkovo ukážem mieru preplatenia, výšky splátok a všetko čo s tým súvisí.

Servis

Poskytujeme profesionálny autorizovaný záručný a pozáručný servis. Postupujeme podľa náročných servisných štandardov značky Kawasaki. Pri záručných servisnych  prehliadkach používame len originálne Kawasaki diely a mazivá ELF. Náš servis samozrejme disponuje diagnostikou a do servisu vieme prijať skoro všetky značky motoriek. V sezóne časovo uprednostňujeme motocykle zakúpené u nás, ale viem to všetko stihnúť v rozumných časoch. S úrovňou našich služieb a spokojnosťou zákazníkov chceme ísť stále vyššie.

Široký sortiment oblečenia , prilieb a príslušenstva , zkrátka všetko čoho sa motocykle týkajú

Požičovňa motocyklov

Fotogaléria

 

Snažíme sa aby každý kto k nám zavíta sa tu cítil ako doma. Toto je práca čo nás baví a tak každý zákazník je pre nás vážený a ku každému pristupujeme s veľkou mierou zodpovednosti k jeho požiadavkám.

Autorizovaný predajca

Kawasaki

Volajte

0903 43 45 41

kawasaki@svmoto.sk